Therapeuten

Therapeuten

De lijst kan anders gesorteerd worden door op de headers te klikken.
Klik op de naam van een therapeut om het profiel te bekijken.

Specialisme Naam therapeut Plaats Telefoon E-mailadres
Natuurgeneeskundige praktijk Limmen      
  Oscar & Petra van der Looij 1906 BZ Limmen 072 505 17 99 info@biofotonenlimmen.nl

DIVALIS Biofotonen Body-scan      
  Judith Nicolaas 2015 GZ Haarlem 06-81164402 info@divalis.nl

Photonen Coherentie Therapie      
  Carla Spierdijk 2134 ZA Hoofddorp 06-24462887 carlaspierdijk@live.nl

Biofotonen      
  Edwin Veenman 2672 DW Naaldwijk 06 54 79 15 35 edwin@vemaco.nl

Biofotonen      
  Sylvia van Ginkel Buren en Utrecht 06 53 48 58 71 sylviavanginkel@gmail.com

Coherentie therapie      
  Gerrie Bockting 9067 PP St. Annaparochie 06 51656193 info@hetlichtrijk.nl

Coherentie therapie, The Reconnection, Ascension, Australische Bush Flower Essences      
  Diana Willemsteijn - Mitrasca 2408 DV Alphen aan den Rijn 06 47 43 49 77 info@lumina-bct.nl

Coherentie therapie      
  Sjoerd Wartena 1075 XK Amsterdam 06 46 73 20 71 sjoerd@healthlight.nl

Coherentie therapie      
  Leila Wessels 2252CB Voorschoten 06 41 43 20 72 leilasafari@hotmail.com

Poly Energetisch Biofotonen Therapie, Gespecialiseerd Verpleegkundige, Germaanse Geneeskunde      
  Ymkje de Groot 3768 HL Soest/Amersfoort 06 400 35 650 info@ydemdito.nl

Bio-fotonen therapie, Biontologen: www.biori.nl      
  Riette en Ruori van Balen 1705 HX Heerhugowaard 06 37 35 80 58 info@biori.nl

Coherentie therapie      
  Trees Sleeking 3319 AW Dordrecht 06 27 19 88 51 trees.sleeking@gmail.com

Coherentie therapie & Personal coaching      
  Floris Blok 1077 EK Amsterdam 06 261 661 22 florisblok@hotmail.com

Coherentie-therapie, Biontoloog, Mental- & Gezondheidscoach      
  Ben Mikx 3437 TV Nieuwegein 06 26 32 66 37 biontologie@gmail.com

Biophotonen      
  Josee van Dooren Bergen (NH) 06 24 80 46 12 info@praktijklichtpunt.nu

Biofotonen therapie      
  Monique Wanders 5211 SX 's-Hertogenbosch 06 22 50 35 43 praktijk@moniquewanders.nl

Coherentie therapie      
  Sandra Dekker 1231 PS Loosdrecht 06 20 71 28 87 dekker_sandra@hotmail.com

Coherentie therapie      
  Rosana Ruttenberg 4765 BJ Zevenbergschenhoek 06 18 20 67 18 r.ruttenberg@online.nl

Coherentie therapie      
  Ingrid van den Ende 1261 VP Blaricum 06 12 20 75 84 ingrid.vandenende@gmail.com

Gezondheidspraktijk voor natuurgeneeskundige en coherentie therapie      
  Anida Stremmelaar 8043 CH Zwolle 06 10 04 14 63 info.gezondheidspraktijk@home.nl

Biofotonentherapie, PSYCK-K, Regenesis-Touch      
  Corine Wantenaar - van Bottenburg 3768 HE Soest 06 52 33 63 43 info@lichtleven.eu

Coherentie therapie      
  Ingrid van Middelkoop 2481 CT Woubrugge 06 29 50 25 39 info@basiclight.nl

Coherentie therapie, NAET en Akaija      
  Marianne Agterdenbos 7329 CE Apeldoorn 055 533 57 47 marianne@marisun.nl

Coherentie therapie      
  Hettie Harderwijk 7161 AJ Neede 0545 29 21 47 info@praktijkbalance.nl

Photonen Coherentie Therapie      
  Hans Schokker Zuidlaren 050 402 89 00 info@curaluz.nl

Biofotonen coherentie therapie      
  Luc Bisschoff 6114 AB Susteren 046 85 00 534 luc@kalynda.nl

biofotonen therapie, shiatsu therapie, stemwerk, ascension: www.starlight-therapie.nl      
  Sandra Stigter 3411 JZ Lopik 0348552295 sandrastigter@planet.nl

Starlighttherapie      
  Freerk van der Meulen 4207 BD Gorinchem 0183 62 65 89 f.vdmeulen@kpnplanet.nl

Coherentie therapie, kinesiologie en persoonsontwikkeling      
  Joop / Riek Muller 2461 DE Ter Aar 0172 60 56 91 light4@planet.nl

biofotonen therapie      
  Matty Schoonakker Goes, Zeeland 0113-211465 m.schoonakker@zeelandnet.nl

Coherentie therapie      
  Nico IJff Herent, BelgiĆ« +32 (0)16 437 947 nico.ijff@telenet.be

Coherentie therapie & Quantum touch      
  Remco Donders Den Haag remco.donders@gmail.com

Biofotonentherapie      
  Yolanda Potting 4818 LR Breda info@yocama.nl

   

:: Powered by Designbase Webcentre :: Inloggen Intranet ::